Myšlenek hodně, času málo......

22. září 2008 v 21:42 | Emily |  Emily
Honí se mi teď hlavou hrozně moc myšlenek.....
a chtěla bych je nějak formulovat.....
aaaaaah.....zkusíme to.....
Dáme si to v bodech :DDD
1) to menu mě furt vytáčí....už mě vytočilo dokonce do takový míry, že sem tam prostě nasrala nápis že ´je menu v rekonstrukci´.....už mě to vytáčí....nevím co s tím budu dělat.....uvažovala sem že bych z toho udělala normální menu....když mě se ale nechce.....takže to zatím vypadá takhle hnusně a nedokončeně........možná až budu mít někdy náladu....
2)KONEČNĚ MÁM SÓLOVKU CONORAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZABIJTE MĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3)Myslím že se taky dám na kreslení nějakejch fan komiksů podle Naruta :DDD mám jeden dokonalej nápad :DDDDDDDD
4)Btw, taky pomalu přemýšlím o vlastním komixu....vlastně mám ten nápad z jednoho snu co se mi jednou zdál.....Každopádně to bude manga, ale ještě nevím kdy to bude, vzhledem k tomu že ten příběh ještě nemám domyšlenej a musím si pořádně natrénovat kreslení mangy ;))).
Když sem Lauře říkala jaký to bude o čem a tak, tak sem řekla že to bude trochu jako fantasy, ale mnohem, mnohem temnější a že nevím jak ta popsat, tak řekla ´Gothic Fantasy´????A myslím si že to je přesný ;)))).
5)Zítra už asi budu mít králíčk!!!!!!Votec sice samozřejmě zapoměl tu klec přivýst, ale od Kačenky sem si půjčila takovou menší, provizorní než budu mít tu svojí....S Akamaru sme se rozhodli že se bude určitě jmenovat japonsky, asi jako někdo z Naruta ;)))).
6)Konečně sem si udělala pořádek v tom jakej typ mangy se zaměřuje na co :DDD
v nejbližší době to sem hodlám hodit ;))))))
7)jo!Jo!JO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemůžu tomu uvěřit!!!!!!!!!!!!!MY POJEDEM NA LYŽÁK K POPULEMUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Můj sen se splní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My zase pojeden na lyžák k POPULEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!A Viktor nám musí udělat discotékuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDDD Yeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je asi zatím vše děcka :)
Brzo čekejte že se zas budu hlásit ;))
Zatím Servus.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama